EV DE EK İŞ:FACEBOOK'TA BASİT PARA KAZANMA YOLLARI

adsense 336x280
sizde eve ek iş olarak oturduğunuz yerden facebooktan para kazan
İnternetten para kazanma 2019 yılından itibaren en çok kazandıran sektörlerinden biri olacak.İnternetten para kazanma yolları ile igili bu bilgiler kesinlikle size kazandıracaktır.

Herkes Facebook ile para kazanabilir! Hayatta başka bir şey gibi, kalıcı olmalı ve kampanyanız ilk kez çalışmadığında vazgeçmemelisiniz.

Bu önerilerin çoğu için, Facebook profilinizin kalitesi ilk izlenimi vermenin en iyi yoludur. Facebook, dünyaya söz veren ve asla takip etmeyen birçok spam göndericiye maalesef sahiptir. Bu insanlardan biri olmak istemezsin, çünkü para kazanma şansınız zayıf olacaktır.

Facebook profilinizi gerçek bir kişiye benzeyin. Profil resminize veya kapak fotoğraf bölümüne kendiniz veya iş logonuzun bir resmini eklemeyi de unutmayın.

Ayrıca, insanlar yanlışlıkla yanlış grupta olmadığınızı göstermelisiniz  ayrıca yaşadığınız şehri listelemekde emin olun. Son olarak, bir yerel veya çevrimiçi iş ve iletişim bilgileri ve bir web sitesine de sahipseniz  eklemeyi unutmayın.

Facebook, sosyal medya söz konusu olduğunda sosyal ağ  olarak ilk akla geliyor, bugün, 2,13 milyon aylık kullanıcı ile, ilk sırayı  kaybetmek gibi görünmüyor . Ayda 5 milyar  dolarlık bir net kar ile Facebook, sadece kendisi için değil, aynı zamanda kullanıcılar için de online para kazandıran bir sosyal ağ sitesidir. Facebook'tan para kazanmak, diğer sosyal ağ siteleri gibi, kendi içinde birden fazla yöntemin varlığın neticesidir.

Birisinin Facebook'ta nasıl para kazanabileceğini merak ediyor olabilirsiniz. Ama diğer kazanç parası online para kazanma stratejiler gibi o kadar kolay değildir gerçekten(çok kolay değil).

Aslında, birçok işletme doğrudan Facebook'tan değil, Facebook'un yardımıyla çok mevlalar kazanıyor aslında sosyal medya pazarlama dünyasında.

İşletmeler para kazanabilir, peki bireyler ne olacak? Bireylerin Facebook'tan para kazanma ihtimali var mı?


Niçin olmasın? Evet, bireyler Facebook'tan da evde ek iş olarak rahatlıkla para kazanabilir. Facebook'un İşletmeler veya bireyler için ödeme yapmadığını lütfen unutmayınız.

Peki nasıl Facebook da nasıl kazanacağız? Facebook'tan kazanç, sadece Dolaylı Yollar aracılığıyla kesinç kazaç sağlar.
Facebook elbette bir para kaynağıdır, ancak bazı teknik yöntemleri kullanarak Facebook'u online para kazanmak için çok ciddi ve harika bir araç haline getirebilirsiniz. Bu yazıda size bu  metodları  anlatacağız.
Facebook dan para kazanmak için ilk adımlar 

Facebook'unuzu ödeme gününe çevirmek için çeşitli seçenekler var. Herkesin Facebook ile para kazanmasına yardımcı olacak şimdi stratejilere atlayalım.

İlk işiniz, trend için aday olan bir satmayı düşündüğünüz  konu bularak bir Facebook sayfası açmak olmalıdır. Kendi hesabınızla doğrudan para kazanmaya kesinlikle çalışmayı denemeyin. Kendi Facebook hesabınız altında bir sayfa açmak en dogrusu olacaktır , ancak kazanç  için özel hesabınızı kullanmak  asla uygun olmayacaktır.
Facebook dan para nasıl kazanmaktadır?

Eğer anında yüksek gelir sahibi olmak isteyen biri iseniz, bu yazı kesinlikle sizin için değil! Zamanını burada harcamayınız.

Bu stratejilere uymak için yeterli sabrınız olması ve zamanınız varsa lütfen bıkmadan devam edin.

Bu geliri kullanmak için Facebook'taki kişilere başvurmalısınız;yani insanlarla bağlantı için de olmalısınız. Facebook'taki insanlara ne kadar çok bağlanırsanız, o kadar çok kazanırsınız gerçekten. Kişisel Profilinizden veya kendinizin  hayran sayfanızdan veya Topluluk sayfanızdan veya Gruplardan veya Facebook'tan olabilir.

>> İlgili İlginc Bir Yazı: Twitter dan Para Kazanmanın En Etkili 2018 Yontemleri!

Pek çok Facebook sayfasına kendi lehlerine sahip olan kullanıcıların kazanma şansı çoktur çünkü sınır yoktur. Facebook profilinizde 5000'den fazla arkadaş olamaz. Facebook sayfaları ve gruplarında herhangi bir sınırlama yoktur.

Başlamak için Facebook sayfanızı yada  grubunuzu kullanmanızı hepinize şiddetle önermekteyim

Facebook para kazanma sürecini iki basit aşamaya ayıralım.

1. Facebook Sayfanın Beğeni Sayısı da / Grup Üyeleri de Çok Önemli

1.Facebook sayfasının çok sayıda beğeni / grup üyesinin çok olmalı
2.Aşağıda listelenen çeşitli yollarla gelir elde edebilirsiniz.

1. Facebook Sayan'ın Derecelendirme / Grup Üyeleri

Facebook sayfası veya grubu için bir konu seçin. Konu, Eğlence ile ilgili olsa çok güzel olur, çünkü kullanıcılardan çok fazla ilgi çekmektedir.

Facebook sayfalarını ve gruplarını onları daha iyi anlamak için ayrı katogorilere göre inceliyelim.

Facebook Sayfasını Beğendirmey Özen Gösterinİlgi çekici bir sayfa adı taşıyan bir Facebook sayfası oluşturmak için bu bağlantıyı kullanın. Sayfa isminiz çok önemlidir, çünkü kullanıcıları sayfanızı öneri listesinden beğenmeye teşvik edecektir.Facebook sayfaları web sitemize daha fazla ziyaretçi çekmek için çok yararlıdır ve gereklidir. Neden Google'dan fazla ziyaretçi gelmesiyle yetinelim?

1.Çok güzel bir profil resmi ve kapak fotoğrafı oluşturun.
2.Tüm arkadaşlarınızı Facebook sayfanızı beğenmeye davet ediniz.
3.Arkadaşlarınızın Facebook sayfanızı kendi duvarlarında paylaşmalarını isteyiniz.
4.Kişilerin mesajlarınızı paylaşabilmesi için fotoğraflar / mesajlar / videolar gibi ilgi çekici içerikler yayınlayın, ardından arkadaşlarınız da sayfanızı görecek, böylece daha fazla beğeni elde edeceksiniz.
5.Yorum, paylaşılma ve beğenilme / tepki verme olasılığı daha yüksek olan şeyleri gönderin.
6.Günde bir veya iki bağlantı yayınlayın (2. adımdaki bağlantı türlerini göreceğiz)

Facebooka Grubu Üyeleri Kazandırın


1.Facebooka Grubu Üyelerini Alın
2.Açıkça gizli olan bir Facebook grubu oluşturun
3.Bu gruba üye kazandırmanın kolaylığını göster
4.Bu gruba arkadaş eklemek için arkadaşlarından yardım iste
Grup sonrası onay ayarları, "Tüm grup gönderimleri bir yönetici veya moderatör tarafından onaylanmalıdır" şeklinde gruplandırılabilir ve grup üyeleri istenmeyen e-postaların olabildiğince fazla olmasını engellemek için sıkılmayabilir.
5.Kullanıcıların mesajlarınızı paylaşabilmesi için fotoğraflar / mesajlar / videolar gibi ilginç içerikler yayınlayın, ardından arkadaşlarınız da sayfanızı görecek, böylece daha fazla üye gruba katılmak isteyecek sonraki aşamalar da
6.Yorum, paylaşılma ve beğenilme / tepki verme olasılığı daha yüksek olan şeyleri gönderin.
7.Günde bir veya iki bağlantı yayınlamaya çalışın.

2. Facebook Sayfası / Grubundan Kazanma Fırsatları Oluşturun.

1 Numaralı yol Affiliate pazarlam yani satış ortaklığı sistemi
satis-ortakligi-ile-para-kazanmanin-yollari.jpg
Dah önceki makalemde satış ortaklığından internet üzerinden nasıl para kazanıldığından bahsetmiştik.
Affiliate Marketing temel olarak insanların hizmentine sunulan ürün veya hizmeti satın alırken ödenen bir ürün veya hizmettir. Ortaklık programları hakkında en iyi şey, çerez geçerlilik süresidir. Programda 90 günlük bir çerez geçerliliği varsa, yönlendiren kullanıcının ürünü 90 gün içinde satın alması durumunda size ödeme yapılır.Sadece bu değil, referans için satın aldığınız ürün herhangi bir ürün olabilir, sizin değil. Örneğin, bazı x saç kurutma makinelerine bir bağlantı paylaşırsınız ve ziyaretçiniz bağlantıyı izleyerek başka bir koşullandırıcı satın alır ve bağlantınızı izleyerek ödeme almaya devam edebilirsiniz. Aynı şekilde, ürünlerin sayısı (tek bir satın alma) da dikkate alınacaktır elbette.

Affiliate marketing, İnternet üzerinden para kazanmak için öncelikle sadece hedefli trafik sağlamak olacaktır.Facebook'tan para kazanmanın harika bir yoludur . Elektronik ürünleri tanıtıyorsanız, Facebook takipçileriniz / takipçilerinizle ilginiz elektronikle alakalı  olmalıdır. Aksi takdirde, çok düşük bir dönüşüm oranı ve dolayısıyla düşük gelir elde etmiş olursunuz

Her kategoride çok sayıda ortaklık programı vardır.. Sahip olduğunuz kitlenizin ilgisine  göre bir niş seçmelisiniz.

Bazı tanınmış Ortaklık Programları
Çok sayıda satış ortaklığı yani  bağlı kuruluş programına kayıt olmanıza ve ürün / hizmet linklerini almanıza ve Facebook sayfanıza / grubunuza göndermeniz gerekir. Benzer şekilde birden fazla programa katılmak için CJ ile satış ortağlığı pazarlarını da kullanabilirsiniz.

2. yol. Kendi üstü satmak

Başlığı okuyarak panik yapmaya gerek yok. Günümüzde bir e-ticaret mağazasına sahip olmak  artı çok kolay. Tek çalışmamız, ürün elde etmeniz  ve Facebookda  through pazarlamak. Çevrimiçi ürün deposu başlangıç ​​için geçerli.

Öncelikle kedi ürününüzle alakalı bir marka oluşturabilecek bir alan adı edininiz
Ürünlerinizin ev yapımı, el sanatları, kitaplar, hediyeler veya ucuz herhangi bir şey olabilir.
Ürününüzü bir fotoğrafınızı çekin ve oluşturun
.
Facebook'ta ürününüzle alakalı bağlantılar gönderiniz. Sık bağlantı göndermeyiniz, hayranlarınız / grup üyeleriniz rahatsız edici olabilir.

Tüm bunlar, bir müşterinin satın alınmasının ardından banka hesabına ödeme alırsınız.
Tek yapman gereken tek şey ürünle alakalı güncel bilgiler paylaşmak olacaktır.

Sonuç olarak diyebilirim ki facebook da bir ürünü bütü kitleler duyurmak için öncelikle arkadaş sayısından çok beğeni toplayan bir sayfanız ve grubunuz olması en mantılı olacaktır.Ürününüzle alakalı bütün sayfalara ve gruplara üye olunuz ve ara ara paylaşımlar yapınız.

Para Kazanma, özellikle internetten para kazanma yolları konusunda ek iş yaparak ek gelir elde etmek amacındadır ... Internetten Para Kazanma Yolu 2019 Çok Kolay Kisa Sürede ...

 30 GÜN İÇİNDE KENDİ ONLİNE SATIŞ ALTYAPINI KUR VE AFFİLİATE MARKETİNG YAPARAK HER AY DÜZENLİ PARA KAZANMAYA BAŞLA!


adsense 336x280

0 Response to " EV DE EK İŞ:FACEBOOK'TA BASİT PARA KAZANMA YOLLARI"

Post a Comment